O Restauracji Sowa

Wnętrze Restauracji Sowa jest podzielone na dwie nastrojowe sale, nawiązujące do klimatu śródziemnomorskiego. Pierwsza z nich opowiada historię spokojnej prowansalskiej uliczki, gdzie pomiędzy stolikami ulicznych restauracyjek unosi się zapach lokalnych specjałów zakropionych miejscowym winem. Druga część restauracji zabiera gości w podróż po kanałach włoskiej Wenecji, przy których znajdują się kameralne tarasy licznych restauracji, serwujące swoim gościom gorącą pizzę, świeże owoce morza i wyśmienite trunki na świeżym powietrzu.
Wnętrza restauracji są przytulne i nastrojowe. Pozwolą Państwu przenieść się choć na chwilę z naszych miejskich ulic w piękne, śródziemnomorskie krainy i zarazić panującą tam atmosferą. 

W lokalu dominuje kuchnia włoska i francuska, a więc dania mięsne, ryby, zupy, makarony, sałaty oraz pizza z pieca opalanego drewnem, nie zabraknie jednak tradycyjnych potraw od zawsze kojarzonych z tym miejscem. Posiadamy własną kartę win, co jest nieodzownym elementem kuchni śródziemnomorskiej. Współpracujemy z kucharzami z całego świata, dostarczając Państwu nowe doznania kulinarne. W menu znaleźć można również wiele dań wpisujących się w ramy tzw. stylu fusion, gdzie łączymy polską tradycję ze smakami zaczerpniętymi z licznych podróży.

W lecie, zapraszamy do naszych dwóch ogródków, gdzie można się zrelaksować przy znakomitym jedzeniu, obserwując jak bije serce miasta.

 

Restauracja Sowa posiada 105 miejsc siedzących. Dysponujemy specjalnym kącikiem dla dzieci oraz pomieszczeniem przeznaczonym do przewijania niemowląt. Nasz lokal został wyróżniony nagrodą: „Miejsce przyjazne dzieciom”.Restauracja Sowa to miejsce dla amatorów dobrego jedzenia, a także dla miłośników pysznych słodkości sygnowanych marką Cukiernia Sowa. Serwujemy wyśmienite desery, aromatyczną kawę Sowa Caffè, koktajle i drinki, a także wino z naszej bogatej karty win.

Posiadamy jedyny w regionie kujawsko-pomorskim Enomatic. Jest to komputerowo sterowane urządzenie, które zapewnia, że wina przechowywane są w odpowiedniej temperaturze, precyzyjnie dozowane, a co najważniejsze, nie ulegają oksydacji (utlenianiu).  

 

 

 Restauracja Sowa Bydgoszcz, ul. Mostowa 4

 

Zapraszamy 7 dni w tygodniu w godzinach:

poniedziałek - czwartek 12.00 - 23.00


piątek - sobota 12.00 - 24.00

 

niedziela 12.00 - 22.00

 

fb restauracja

 

Copyright ©2011 Cukiernia Sowa, coded and designed 01studio.eu